Współpraca będzie miała kilka etapów. Pierwszy to analiza sytuacji w Państwa firmie, bieżąca kontrola pod względem umiejętności i potrzeb pracowników.Trener zajmie się diagnostyką, a następnie opracowywaniem procesów szkoleniowych dla konkretnych działów w firmie.
Do zadań trenera należeć będzie prowadzenie i planowanie szkoleń w taki sposób, by wpisały się w politykę danego przedsiębiorstwa.

Trener wewnętrzny musi umieć przekazywać wiedzę i ją egzekwować. Musi być dobrym obserwatorem, żeby widzieć, jakich umiejętności pracownikom brakuje, w jakim temacie należy poszerzyć ich umiejętności, aby zwiększyć sprzedaż. My takie umiejętności posiadamy. Chętnie podejmiemy z Państwem stałą współpracę. Posiadamy doświadczenie na każdym stanowisku w sprzedaży, od sprzedawcy do Kierownika Regionalnego, Trenera Sprzedaży. Przekażemy wiedzę Państwu jako osobom zarządzającym działem sprzedaży jak również doradcą klienta. Zapewniamy, że Państwa sprzedaż , obroty w Firmie wzrosną przy stałej współpracy. Połączymy nasze doświadczenia, pasje do tego co robimy z Państwa Motywacją i chęcią zwiększenia własnych dochodów.